Google reklamları ile işinizi bir adım öne taşıyın

Potansiyel müşterileriniz ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ya da ne satın alacaklarını Google’da ararlar. Kaliteli ve hedefine uygun ayarlanmış reklamlar sizi aramalarda üst sıraya çıkartır

 

İnternet müşterilerinize ulaşabileceğiniz bir mecradır. Büyümek isteyen bir işletme olarak kesinlikle dijital ortamda bulunmalı, potansiyel müşterilerinizle iletişimde olmalısınız. Dijital reklamcılıkla marka bilinirliği inşaa edebilir, satışlarınızı % 100 kat arttırabiliriz. Bu yüzden dijital reklam çok önemlidir.

 

 

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

 

Reklamların hazırlığında müşterilerinizin ürün ya da hizmetlerinizle ilgili nasıl aramalar veya hangi kelimeler ile arama yaptığı araştırılır. Daha sonrasında direkt sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimeler seçilir. Reklamlara başladıktan sonra ise reklam desteği aldığınız firma performansı arttıracak optimizasyonlar gerçekleştirir. Bütçenizi en etkin bir biçimde kullanmanızı sağlayarak en az maliyetlerle en yüksek müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlar.

 

Öncelikle hangi ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarmak isteğinizi belirleyerek bizlere ulaşmanız durumunda profesyonel ekibimizle sizleri en etkin reklam alanlarına yönlendirip potansiyel müşterilerinize en kısa sürede ve en uygun bütçe ile ulaşabilmenizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz